Lease2

Nowoczesne formy finansowania zakupu motocykli premium.

Szeroka oferta
Motocykle premium
Atrakcyjne pakiety
Najwyższa jakość obsługi

Działamy od 2014 r. Jesteśmy innowacyjną spółką oferującą nowatorską formę finansowania i zarządzania pojazdami, które są ucieleśnieniem pasji ich użytkowników. W branży motocyklowej jesteśmy pionierem tego typu usług na polskim rynku. Nasz zespół współpracowników tworzą profesjonaliści, którzy swoją działalność opierają na rzetelnym podejściu do potrzeb Klienta, zapewniając przy tym maksimum doskonałej jakości obsługi.

Nasi strategiczni Partnerzy to czołowe banki działające na polskim rynku oraz importerzy motocykli klasy premium, a w szczególności MV Agusta, Aprilia, Moto Guzzi.

Jesteśmy firmą multibrandową i oprócz wspomnianych wcześniej marek współpracujemy również z takimi firmami jak Yamaha, Kawasaki, Honda, KTM.

MV_Agusta_Brutale_800_RR

Robert Gierszon

Robert Gierszon – Prezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego i Warszawskiego na wydziałach zarządzania. Od początku kariery zawodowej w 1996r. związany z zarządzaniem flotą samochodową. Jest wieloletnim menedżerem floty i zakupów w takich firmach jak: British American Tobacco, Gillette Polska, Group4 Securicor.
W 2006r. dołączył do zespołu handlowego firmy LeasePlan gdzie pełnił rolę menedżera zespołu obsługi klientów a następnie pracował w Arval Polska jako szef zespołu handlowego.
Od 2013r. kontynuował karierę uczestnicząc w budowie nowej firmy na rynku CFM – Getin Fleet SA jako Dyrektor Sprzedaży. Ostatni Projekt to praca dla Fraikin Polska na stanowisku Dyrektora CFM.
Jest współwłaścicielem oraz Prezesem Zarządu Lease2 Sp. z o.o.
Zajmuje również stanowisko Prezesa Zarządu w firmie One Value Polska Sp. z o.o. której jest również współwłaścicielem.

Grzegorz Kozak – Członek Zarządu

Absolwent SGGW na wydziale inżynierii produkcji. Pracę rozpoczynał w Ruch SA,  od 2007 r. związany z branżą Car Fleet Management. Jest wieloletnim menedżerem zespołu obsługi klientów w Arval Polska a wcześniej wieloletnim opiekunem klientów w firmie LeasePlan.
Od 2014r. kontynuuje karierę tworząc i rozwijając firmę One Value.
Jest współwłaścicielem oraz Członkiem Zarządu Lease2 Sp. z o.o.
Zajmuje również stanowisko Członka Zarządu w firmie One Value Polska Sp. z o.o. której jest również współwłaścicielem.